About Us

39 سال از شروع فعالیت شرکت تهران سنبله می‌گذرد. به جرات می‌توانیم ادعا کنیم شرکت ما اولین تولیدکننده حبوبات پاک شده (با برند تهران سنبله) در ایران است.
سال‌ها در کنار عرضه‌ی حبوبات پاک شده به بازار، بخش بازرگانی تهران سنبله واردات حبوبات و صادرات سبزیجات و میوه‌جات ایرانی را به کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس و روسیه انجام می‌داد.
پس از چند سال، به منظور توسعه‌ی فعالیت‌، ما به بازار لبنیات نیمه صنعتی وارد شدیم. بعد از مدتی با گسترش تولید لبنیات کاملا صنعتی در راستای ارتقای سطح بهداشت، فعالیت خط تولید لبنیات نیمه صنعتی متوقف و در مقابل بخش بازرگانی توسعه پیدا کرد.
امروز پس از 39 سال تجارت بین‌المللی، به پشتوانه‌ی سابقه‌ و تخصص در بازرگانی و با ثبت نمایندگی‌ در امارت متحده عربی، کره جنوبی و روسیه و همکاری رسمی با شرکای تجاری در دیگر کشورها؛ خدمات مشاوره سرمایه گذاری، بازرگانی و محصول را به خدمات خود اضافه کرده‌ایم.
همچنین در راستای هدف و تعهد خود به مصرف‌کنندگان نهایی محصولات، برای ارائه‌ی کالای با کیفیت، با قیمت مناسب و حذف واسطه ها، محصولاتی مثل ماهی تن، بادام زمینی، پودر کاکائو و دانه قهوه در سبد محصولات وارداتی تهران سنبله قرار گرفت و مواد شیمیایی، معدنی و... به سبد صادرات اضافه شد.
چشم انداز ما، تبدیل شدن به یک برند e-commerce، گسترش همکاری‌های تجاری با شرکت‌های جدید و کمک به توسعه صادرات ایران است.
ما در ماموریت خود، صادرات محصولات باکیفیت ایرانی که به هر دلیل مورد بی‌توجهی و یا کم لطفی قرار گرفته‌اند را چه به صورت مستقیم و یا با همکاری شرکای تجاری و واردات و عرضه‌ی بهترین کالا، با قیمت مناسب به بازار ایران را اولویت قرار داده و با به اشتراک گذاشتن تجربیاتمان با فعالان تجارت بین‌المللی به رشد و موفقیت همکاران خود کمک می‌کنیم.
امیدواریم بتوانیم به نوبه‌ی خود طرحی نو در آسمان کسب و کار ایران در اندازیم!